2. Ajánlatkérő jelen hirdetménnyel induló tárgyalásos eljárást a 307/2015 (X.27.) Korm. rendelet 2. § (2) bekezdése alapján indítja, és a részvételi határidőt a 307/2015 (X.27.) Korm. rendelet 7. § (1) bekezdése alapján a sürgősségre tekintettel határozza meg.
5. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a Kbt. 41/A. §-ban foglaltakra.