Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Προμήθεια και Τοποθέτηση Φωτιστικών Σωμάτων για την Αναβάθμιση της Παράπλευρης Διαδρομής του Ποδηλατόδρομου κ.α. και για την Πλήρη Αντικατάσταση των Φωτιστικών Σωμάτων με Νέα, Τεχνολογίας LED
Referenznummer der Bekanntmachung: 3/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31527000 Spotlights
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Προμήθεια και Τοποθέτηση Φωτιστικών Σωμάτων για την Αναβάθμιση της Παράπλευρης Διαδρομής του Ποδηλατόδρομου, της Λεωφόρου Δημοκρατίας, των Γηπέδων και για την Πλήρη Αντικατάσταση των Φωτιστικών Σωμάτων με Νέα, Τεχνολογίας LED, στη Δ.Κ. Αγίων Αναργύρων
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31518000 Signalleuchten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια και τοποθέτηση φωτιστικών σωμάτων για την αναβάθμιση της παράπλευρης διαδρομής του ποδηλατοδρόμου, της Λεωφόρου Δημοκρατίας, των γηπέδων και για την πλήρη αντικατάσταση των φωτιστικών σωμάτων με νέα, τεχνολογίας LED, στη Δ.Κ. Αγίων Αναργύρων (Α.Μ. 3/2022).