Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
EA Datalijnen en internet DNB
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dit is een openbare procedure voor Datalijnen en internet.
Nadere informatie over de opdracht en procedure treft u aan in het beschrijvend document, onder de tab 'vragenlijsten'.
Voor deze aanbesteding wordt gebruik gemaakt van het digitale aanbestedingsplatform van Negometrix. Voor uitleg over het gebruik van Negometrix verwijzen wij u naar: Instructie digitaal aanbieden.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 8 400 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72400000 Internetdienste
72420000 Internet-Entwicklung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zie beschrijvend document