II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Tūrisma vietu uzturēšana 2023. - 2024. gadā
Referenznummer der Bekanntmachung: AS LVM MS MK 2023/27_Ak
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 33
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 5
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Atpūtas vieta pie Suķiera ezera
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
45236290 Ausbesserungsarbeiten für Erholungsgebiete
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Atpūtas vieta pie Kaļņa ezera
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)70300000 Diverse Dienstleistungen von Immobilienbüros gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
Silvas dendrārijs, atpūtas vieta pie Klievezera, atpūtas vieta pie Tupurīša ezera, Cērtenes pilskalns
Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Oleru taka, Dauģēnu klintis, Skaņaiskalns, Bauņu parks,
Los-Nr.: 5
Grebu kalni, atpūtas vieta pie Riebiņu ezera
Los-Nr.: 6
Atpūtas vietas pie jūras Vasas
Los-Nr.: 7
Atpūtas vieta Berlīnes krustojums
Los-Nr.: 8
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
Atpūtas vieta pie Ogres upes Stāvais krasts
Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
Skaistkalnes karsta kritenes
Los-Nr.: 12
Atpūtas vieta pie Aklā ezera
Los-Nr.: 13
Atpūtas vieta pie Baltezera
Los-Nr.: 14
Atpūtas vieta pie Rīteru karjera
Los-Nr.: 15
Atpūtas vieta pie Vecmuižas ezera
Los-Nr.: 16
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
Atpūtas vieta Raibais stabiņš
Los-Nr.: 18
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
Bīlavu velna laiva, Dundagas pils parks, Liepniekvalka alas, atpūtas vieta Ezermala
Los-Nr.: 20
Atpūtas vieta pie Irbes ietekas jūrā, atpūtas vieta pie jūras Jaunciems, atpūtas vieta pie Rindas - Rindas tilts, atpūtas vieta pie Irbes Miķeļtornis, atpūtas vieta pie Irbes Rojnieki
Los-Nr.: 21
Atpūtas vieta Bušnieki, atpūtas vieta pie Klāņu ezera, Staldzenes stāvkrasts
Los-Nr.: 22
Atpūtas vieta Kaltene, Basu vilkatu akmens, Kaltenes kalvas
Los-Nr.: 23
Atpūtas vieta pie Vēžezera, Ūdrkalnu skatu tornis, atpūtas vieta pie Usmas ezera Kuņķrags
Los-Nr.: 24
Atpūtas vieta pie Ķurbes karjera, atpūtas vieta pie Rojas upes Lubes dzirnavas, atpūtas vieta pie Rojas upes Lūrmaņu avots, Slīteres avots
Los-Nr.: 25
Atpūtas vieta pie Usmas ezera Tildangas, atpūtas vieta pie Abavas Zārdava, atpūtas vieta pie Abavas Novadnieki, atpūtas vieta pie Kažezera
Los-Nr.: 26
Atpūtas vieta pie Vadzola ezera, atpūtas vieta pie ezera Driksnas silā, atpūtas vieta Ķēķis, atpūtas vieta Restorāns
Los-Nr.: 27
Atpūtas vieta pie Kapu ezera, atpūtas vieta pie Medņa, atpūtas vieta pie Aiviekstes Dzērves kakls
Los-Nr.: 28
Atpūtas vieta Žīguri, atpūtas vieta Pie dīķa, atpūtas vieta Rākova
Los-Nr.: 29
Atpūtas vieta Balvu vecajā parkā, atpūtas vieta pie Lazdaga ezera, atpūtas vieta pie Kaļņa ezera Ziemeļlatgalē
Los-Nr.: 30
Atpūtas vieta pie Soročkas ezera, Leidaķa ezera, Šostu ezera, Dziļūta ezera, Lielā Svētiņu ezera, pie Ičas Akmens, Janopoles dīķa, Teirumnīku purva taka, atpūtas vietas Ančupānu meža parkā
Los-Nr.: 31
Nacionālo partizānu piemiņas vieta Grīvas mežā, atpūtas vieta Grīvas mežs, Numernes valnis, atpūtas vieta pie Motrīnes ezera, atpūtas vieta pie Tilžas upes Krišjāņu Staburags
Los-Nr.: 32
Atpūtas vieta pie Kovšu ezera, Grebļukalns, atpūtas vieta pie Plisūna ezera, atpūtas vieta pie Vorcu ezera
Los-Nr.: 33