Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Bestelwagens werkplaats Leasing
Referenznummer der Bekanntmachung: FIN22047
II.1.2)CPV-Code Hauptteil66114000 Finanzierungs-Leasing
II.1.4)Kurze Beschreibung: II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34136000 Lieferwagen
34136100 Leichtlastwagen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De huidige opdracht heeft tot voorwerp de huur op lange termijn, voor een periode van 60 maanden, van verschillende voertuigen voor de verschillende gemeentelijke diensten, met een maandelijkse huur gedurende de gehele duurtijd van het contract.