Aankondiging door middel van een kopersprofiel
Deze aankondiging heeft betrekking op het volgende: Vooraankondiging
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
suministro de la energía eléctrica necesaria para los edificios, instalaciones y alumbrado público, para poder llevar a cabo los fines institucionales que le son propios al Ayuntamiento
Referentienummer: 39/2023
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09310000 Elektriciteit
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: