Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 04PT-000356
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45233125 Bau von Straßenkreuzungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení přestavby mimoúrovňové křižovatky Kosmonosy na dálnici D10. Jedná se o přestavbu stávající mimoúrovňové křižovatky trubkovitého tvaru na prstencovou mimoúrovňovou křižovatku s prstencem nad úrovní dálnice D10.