Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii de reparare și de întreținere a vehiculelor marca FORD - D.S. Neamț
Referenznummer der Bekanntmachung: 7722
II.1.2)CPV-Code Hauptteil50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Servicii de reparare și de întreținere a vehiculelor marca FORD conform specificatiilor caietului de sarcini. Cantitatile estimate minime si maxime, pe fiecare lot in parte, atat pentru intreg acord cadru cat si pentru un contract subsecvent sunt redate in anexa caietului de sarcini.
Autoritatea contractantă va răspunde in mod clar si compet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. Numarul zilelor pana la care se pot solicita clarificari este de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. NOTA: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/ informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la Sectiunea I.3 din Fisa de date a achizitiei.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Servicii de reparare și de întreținere a vehiculelor marca FORD conform specificatiilor caietului de sarcini.