Stavební práce - 161840-2023
Submission deadline has been amended by:  294890-2023
Česko-Ostrava: Stavební úpravy manévrovacích ploch pro letadla
2023/S 055-161840
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Stavební práce
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Letiště Leoše Janáčka Ostrava, výstavba odbavovací plochy APN S3
Spisové číslo: 13/2023
II.1.2)Hlavní kód CPV
45235300 Stavební úpravy manévrovacích ploch pro letadla
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je výběr zhotovitele stavby, která spočívá v rozšíření stávající odbavovací plochy Jih (APN S) na Letišti Leoše Janáčka v Ostravě východním směrem o novou plochu APN S3, včetně realizace nové vnitroletištní obslužné komunikace a manipulační plochy pro parkování letištní techniky a vozidel.
Bližší vymezení předmětu veřejné zakázky v zadávací dokumentaci.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 251 841 834.99 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
45231000 Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení
II.2.4)Popis zakázky: