Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Nabava konzultantskih usluga za praćenje i vrednovanje 4. stupa „Održivi turizam“ Strategije EU za jadransku i jonsku regiju (EUSAIR) u okviru projekta EUSAIR Facility Point
Reference number: A-1-2020
II.1.2)Main CPV code72221000 Business analysis consultancy services
II.1.4)Short description:
Nabava konzultantskih usluga za praćenje i vrednovanje 4. stupa „Održivi turizam“ Strategije EU za jadransku i jonsku regiju (EUSAIR) u okviru projekta EUSAIR Facility Point.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 665 000.00 HRK
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)72221000 Business analysis consultancy services
II.2.4)Description of the procurement:
Opis predmeta nabave detaljno je naveden u Dijelu II. pod točkom 2. Opis predmeta nabave ove Dokumentacije o nabavi.
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Referentni broj: A-1-2020
II.1.2)Glavna CPV oznaka72221000 Usluge savjetovanja na području poslovnih analiza
II.1.4)Kratak opis:
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 665 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a72221000 Usluge savjetovanja na području poslovnih analiza
II.2.4)Opis nabave: