Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywne dostawy części eksploatacyjnych do autobusów marki Mercedes Benz, Volvo, Solaris - podzielone na 5 zadań
Referenznummer der Bekanntmachung: KU.241/pn10_2023/JR
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do autobusów marki Mercedes Benz, Volvo, Solaris w podziale na 5 zadań.
Dodatkowe informacje znajdują się w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz Opisie Przedmiotu Zamówienia.