Szolgáltatások - 162028-2018
Niezweryfikowane tłumaczenie maszynowe
Węgry-Budapeszt: Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
2018/S 073-162028
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Umowa ramowa 247/2014 (X.1) dla organizacji, które podlegają lub dobrowolnie przystępują do dekretu rządowego.
II.1.2)Główny kod CPV
79000000
II.1.4)Krótki opis:
Porozumienie ramowe w sprawie scentralizowanego systemu zamówień publicznych w krajowym urzędzie ds. komunikacji oraz w sektorze komunikacji rządowej. (X.1.) w przypadku organizacji objętych lub dobrowolnie wchodzących w zakres dekretu rządowego (X..) w celu świadczenia usług związanych z zadaniami komunikacyjnymi określonymi w rozporządzeniu.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 1.00 HUF
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
79342200
79822500
79311200
79416000
79821000
79952000
92112000
II.2.4)Opis zamówienia:
Treść techniczna umów szczegółowych dotyczących konkretnych zamówień, zawieranych na podstawie umowy ramowej, nie może być określona z góry, zależy od zaistnienia rzeczywistych potrzeb zakupowych, ich wartości i ilości mogą zostać oszacowane.
Zakres zadań do wykonania zazwyczaj obejmuje zadania badawcze, planowanie strategiczne i doradztwo, projekt graficzny, usługi agencji PR zintegrowane, usługi agencji PR, komunikację online oraz usługi mediów społecznościowych, zadania związane z produkcją w odniesieniu do wszelkich form działalności w zakresie komunikacji, w szczególności w zakresie produkcji filmów i materiałów wideo, materiałów drukarskich, drukowania, fotografii, produkcji materiałów promocyjnych, transportu, projektowania mediów i zakupu, a także w zakresie organizowania imprez.
Na potrzeby stosowania porozumienia ramowego 247/2014 w sprawie scentralizowanego systemu zamówień publicznych dla krajowego urzędu ds. komunikacji oraz zamówień publicznych na komunikację. Zgodnie z rozporządzeniem rządu nr (X.1.) wymagane lub kwalifikowalne są co najmniej 1100 organizacji, co oznacza, że liczba indywidualnych umów zawieranych w ramach umowy ramowej powinna wynosić co najmniej 150. Oczekuje się, że średnia wartość poszczególnych umów przekroczy kwotę netto 500 mln HUF, tj. ich wartość może stanowić wielokrotność wartości średniej minimalnej.
W okresie obowiązywania umowy ramowej, wykonawca nie tylko wykonuje prace na mocy umów szczegółowych, lecz oprócz długoterminowych stosunków z instytucją zamawiającą ma do swojej dyspozycji stałą dostępność poszczególnych robót budowlanych, które mają być wykonane, o nieznanej ilości, czasie i czasie trwania. W okresie obowiązywania umowy ramowej może okazać się konieczne umożliwienie jednocześnie więcej niż jednej organizacji składania równocześnie wniosków o udzielenie zamówienia złożonych przez wybranego oferenta, takich jak powielanie pracy, jednoczesne składanie kilku indywidualnych ofert lub koordynowanie różnych prac, a w przypadku jego braku potrzeba jednoczesnego zaspokojenia wielu potrzeb w zakresie zamówień publicznych w sposób elastyczny (niezwłocznie). W związku z tym oczekuje się zwiększenia dostępności wybranego oferenta w okresie obowiązywania umowy ramowej.
W trakcie obowiązywania umowy ramowej wykonawca zapewnia również ochronę danych, które mają być w posiadaniu danych, w szczególności danych osobowych i wrażliwych na kwestie społeczne lub polityczne, w ramach prowadzonej przez siebie działalności, po ich ujawnienie lub zmianę. W związku z tym oferent, którego ofertę przyjęto, jest zobowiązany do utrzymania odpowiedniego systemu ochrony informacji oraz właściwego kontekstu technicznego i technicznego.
Zadaniem wykonawcy jest prowadzenie planowania w zakresie jakości ex ante, ciągłej kontroli jakości oraz dokumentacji podczas wykonywania zadań.
W odniesieniu do pkt II.2.5:
Kryterium jakości – nazwa: 49 Dodatek porównawczy (%)/liczba głosów oparta na tabeli wydanej w odniesieniu do zakupów w mediach internetowych w przestrzeni reklamowej w internecie (kraje UE, ale państwa europejskie): 3
Kryterium jakości – nazwa: 50 Dodatek porównawczy (%)/numer identyfikacyjny za zakup zagranicznych mediów w przestrzeni reklamowej w internecie (kraje pozaeuropejskie): 3
Kryterium jakości – nazwa: 51 Kryterium jakości – zadanie pobierania próbek/waga: 160
Kryterium jakości – nazwa: 52 Aspekt społeczny – zatrudnienie pracowników znajdujących się w szczególnie niekorzystnej sytuacji (główna)/waga: 12
Kryterium jakości – nazwa: 53 Aspekt społeczny – szkolenie młodych pracowników biorących udział w działaniu (główna)/waga: 12