Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
SVA/BZ/4620-4/2023: Leasing operacyjny dwóch takich samych samochodów ciężarowych typu furgon o masie całkowitej nie przekraczającej 3,5T, na potrzeby Spółki AMW SINEVIA Sp. z o.o.
Referenznummer der Bekanntmachung: SVA/BZ/4620-4/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest „Leasing operacyjny dwóch takich samych samochodów ciężarowych typu furgon o masie całkowitej nie przekraczającej 3,5T, na potrzeby Spółki AMW SINEVIA Sp. z o.o.” z opcją wykupu zgodnej z opisem przedmiotu zamówienia - stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ/ Załącznik nr 1
do Projektowanych Postanowień Umowy (PPU).
Zamawiający żąda dostawy 2 szt. fabrycznie nowych samochodów tego samego producenta, tego samego modelu i wersji wyposażenia, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2022 r., model aktualnie wytwarzany przez producenta.
Zamawiający nie dopuszcza zaoferowania dostawy samochodów o różnych nadwoziach w ramach niniejszego zamówienia. Zamawiający wymaga dostawy samochodów o tym samym rodzaju nadwozia w ramach realizacji niniejszego zamówienia.