Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 162118-2023
Belgien-Antwerpen: Hilfstätigkeiten für den Straßenverkehr
2023/S 055-162118
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Gladheidbestrijding in district Vosselaar van de provincie Antwerpen - Perceel 1: gladheidbestrijding op wegen en aanliggende fietspaden - Perceel 2: gladheidbestrijding op vrijliggende en verhoogde fietspaden en aanliggende fietspaden die niet kunnen uitgevoerd worden om technische redenen in perceel 1.
Referenznummer der Bekanntmachung: AWV A'pen-WA/OND/D125/2023/1-F02_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
63712000 Hilfstätigkeiten für den Straßenverkehr
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De dienstverlening omvat het coördineren en uitvoeren van de gladheidbestrijding op gewest- en autosnelwegen beheerd door het Agentschap Wegen en Verkeer in district Vosselaar van de provincie Antwerpen gedurende de winterdienstperiode.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
gladheidbestrijding op wegen en aanliggende fietspaden
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
90620000 Schneeräumung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
- Het coördineren en uitvoeren van een preventieve actie.
- Het coördineren en uitvoeren van een curatieve actie (eventueel met sneeuwruimen).
gladheidbestrijding op vrijliggende en verhoogde fietspaden en aanliggende fietspaden die niet kunnen uitgevoerd worden om technische redenen in perceel 1.
Los-Nr.: 2
- Het coördineren en uitvoeren van een preventieve fietspadenactie.
- Het coördineren en uitvoeren van een curatieve fietspadenactie (eventueel met sneeuwruimen).