Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa bibliotek taśmowych i taśm magnetycznych
Referenznummer der Bekanntmachung: WRZ.270.42.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30233160 Streamer-Laufwerk
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa bibliotek taśmowych i taśm magnetycznych.
2. Szczegółowy przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.