Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Het verzendklaar maken en aanbieden van poststukken
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022-5763
II.1.2)CPV-Code Hauptteil22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
KVK heeft 19 vestigingen verspreid over Nederland en verzendt op jaarbasis ongeveer 3,5 miljoen poststukken. De verwachting is dat dit aanbod de komende jaren in deze orde van grootte blijft. Wel zal in de komende jaren versterkt worden ingezet op vervanging van papieren post door email en/of inzet van de berichtenbox.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79999100 Scanning
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
KVK wil de postverwerking zo veel mogelijk outsourcen door middel van het afsluiten van een overeenkomst voor de levering van diensten voor een volledig geïmplementeerd en kwalitatief goed werkende afhandeling van uitgaande post, inclusief (logo)papier en enveloppen en het daarbij horende voorraadbeheer.