Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 4364594202064
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Acord cadru furnizare ,,Dezinfectanti", conform caietului de sarcini.
Prevederile contractuale nu pot fi modificate / adoptate de catre ofertanti / candidati.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare / informatiilor suplimentare, cu 11 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor / candidaturilor (raspunsurile clare si complete ale tuturor solicitarilor de clarificare se vor atasa in a 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor)
Nota: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari / informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la sectiunea I.1 din Fisa de date: Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor / candidaturilor: 18.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dezinfectant de nivel inalt cu utilizare in masini de spalat si dezinfectat endoscoape Wassenburg W440
Los-Nr.: 12
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24455000 Desinfektionsmittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
AC min 90 / max 1.080, CS min 1 / max 90, unitate de masura = litrul
Activitor pentru masini Olympus
Los-Nr.: 4
AC min 192 / max 4.608, CS min 1 / max 192, unitate de masura = litrul
Detergent alcalin pentru curatarea automata si manuala a endoscoapelor in masini de spalat si dezinfectat endoscoape Wassenburg W440
Los-Nr.: 13
AC min 30 / max 360, CS min 1 / max 30, unitate de masura = litrul
Dezinfectant pentru suprafete pentru celula de criza, eficient impotriva coronavirusului
Los-Nr.: 9
AC min 30 / max 720, CS min 1 / max 30, unitate de masura = litrul
Antiseptic incolor pe baza de clorhexidina 2% si alcool 70% pentru tegumente
Los-Nr.: 16
AC min 100 / max 3.000, CS min 1 / max 100, unitate de masura = litrul
Dezinfectant de tip aerosol pentru dezinfectia aeriana (care sa nu necesite nebulizator) flacon 50-75 ml
Los-Nr.: 15
AC min 200 / max 5.000, CS min 1 / max 800, unitate de masura = flacon
Antiseptice pe baza de clorhexidina cu administrare cutaneo-mucoasa
Los-Nr.: 7
AC min 150 / max 3.600, CS min 1 / max 150, unitate de masura = litrul
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
AC min 30.000 / max 720.000, CS min 1 / max 30.000, unitate de masura = buc
Detergent dezinfectant de nivel inalt concentrat pentru suprafete
Los-Nr.: 1
AC min 3.000 / max 72.000, CS min 1 / max 3.000, unitate de masura = litrul
Casca spalare par cu 2% clorhexidina
Los-Nr.: 11
AC min 1.500 / max 36.000, CS min 1 / max 1.500, unitate de masura = buc
Dezinfectant pentru suprafete mici si dispozitive medicale, gata de utilizare
Los-Nr.: 3
AC min 2.250 / max 54.000, CS min 1 / max 2.250, unitate de masura = litrul
Dezinfectant pentru masini automate de dezinfectat endoscoape Edt Olympus
Los-Nr.: 6
AC min 408 / max 9792, CS min 1 / max 408, unitate de masura = litrul
Dezinfectant de nivel inalt, compatibil sistem cu abur
Los-Nr.: 14
AC min 750 / max 18.000, CS min 1 / max 750, unitate de masura = flacon
Clorhexidina pentru dezinfectia cavitatii bucale
Los-Nr.: 10
AC min 90 / max 2.160, CS min 1 / max 90, unitate de masura = litrul
Dezinfectant de nivel mediu concentrat lichid pentru suprafete
Los-Nr.: 2
AC min 1.500 / max 36.000, CS min 1 / max 1.500, unitate de masura = litrul
Detergent pentru masini automate de dezinfectat endoscoape tip EDT 3 si 4 Olympus
Los-Nr.: 5
AC min 384 / max 9.216, CS min 1 / max 384, unitate de masura = litrul