Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOSTAWA APARATÓW DO PRZETOCZEŃ, STRZYKAWEK I INNEGO DROBNEGO SPRZĘTU MEDYCZNEGO PRZEZ OKRES 24 MIESIĘCY
Referenznummer der Bekanntmachung: DZP/ 15/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatów do przetoczeń, strzykawek i innego drobnego sprzętu medycznego dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku przez okres 24 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy.
Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach od nr 2.1 do 2.28 SWZ.