Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: AZP.25.1.7.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33112340 Echokardiografen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem
urządzenia oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej wraz z jej wdrożeniem Echokardiografu z opcją
badań 3D live w kardiologii oraz badań perfuzji z głowicą przezklatkową 3D i głowicą przezprzełykową 3D oraz
zewnętrzną stacją do zaawansowanej analizy badan kardiologicznych - 1 szt.
Skrócona nazwa postępowania: Dostawa Echokardiografu
ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, (jeżeli dotyczy):
- Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 2 do SWZ,
- Tabela oceny technicznej – Załącznik nr 3 do SWZ,
- Tabela oceny warunków gwarancji – Załącznik nr 4 do SWZ,
- Warunki gwarancji, rękojmi i serwisu gwarancyjnego – Załącznik nr 5 do SWZ,
- Procedura dostawy i odbioru urządzenia – Załącznik nr 6 do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: