Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sprzedaż z dostawą sprzętu komputerowego dla jednostek UAM (przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części)
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/705/D/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu komputerowego - część 1
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30200000 Computeranlagen und Zubehör
Dostawa sprzętu komputerowego - część 2
Los-Nr.: 2
Dostawa sprzętu komputerowego - część 3
Los-Nr.: 3
Dostawa sprzętu komputerowego - część 4
Los-Nr.: 4
Dostawa sprzętu komputerowego - część 5
Los-Nr.: 5