Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Leveringen - 162692-2023
Nederland-Bladel: Brandstoffen
2023/S 055-162692
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Leveringen
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Brandstoffen en tankpassen, KempenPlus
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
09100000 Brandstoffen
II.1.4)Korte beschrijving:
De overeenkomst bestaat uit:
het leveren van brandstof op de werven in Bergeijk, Bladel, Eersel en Reusel-De Mierden;
het ter beschikking stellen van een IBC met pomp en telwerk op de locaties Bergeijk, Eersel en Reusel-De Mierden;
het uitgeven van 35 tankpassen voor het tanken van GTL of HVO bij een lokaal pompstation;
het uitgeven van 5 tankpassen voor het tanken van LPG bij een lokaal pompstation;
het uitgeven van 5 tankpassen voor het tanken van benzine bij een lokaal pompstation.
De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal 4 jaar en maximaal 6 jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 maart 2023.
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
• het leveren van brandstof op de werven in Bergeijk, Bladel, Eersel en Reusel-De Mierden;
• het ter beschikking stellen van een IBC met pomp en telwerk op de locaties Bergeijk, Eersel en Reusel-De Mierden;
• het uitgeven van 35 tankpassen voor het tanken van GTL of HVO bij een lokaal pompstation;
• het uitgeven van 5 tankpassen voor het tanken van LPG bij een lokaal pompstation;
• het uitgeven van 5 tankpassen voor het tanken van benzine bij een lokaal pompstation.