II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nabava vozila putem operativnog leasinga
Referenznummer der Bekanntmachung: 04.04.04.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34100000 Kraftfahrzeuge
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet nabave su vozila putem operativnog leasinga s ostatkom vrijednosti, prema grupama predmeta nabave određenim točkom 5. Dokumentacije o nabavi, a sukladno opisu, opsegu, vrstama vozila i količinama određenim u Opisu i opsegu predmeta nabave, Tehničkim specifikacijama, Troškovnicima i drugim prilozima iz datoteke "Prilozi - za sve Grupe predmeta nabave.pdf", iz priloga Dokumentacije o nabavi.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 12 312 571.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Grupa 1. Osobno vozilo Tip 1 i osobno vozilo Tip 2
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34100000 Kraftfahrzeuge
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Sukladno opisu, opsegu, vrstama vozila i količinama određenim u Opisu i opsegu predmeta nabave, Tehničkim specifikacijama, Troškovnicima i drugim prilozima iz datoteke "Prilozi - za sve Grupe predmeta nabave.pdf", iz priloga Dokumentacije o nabavi.
Grupa 2. Lakodostavno vozilo
Los-Nr.: 2
Grupa 3. Poluteretno vozilo malo
Los-Nr.: 3
Grupa 4. Poluteretno vozilo srednje
Los-Nr.: 4
Grupa 5. Poluteretno vozilo veliko
Los-Nr.: 5
Grupa 6. Teretno vozilo 5T i teretno vozilo 10T
Los-Nr.: 6