Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 162750-2023
Rumänien-Pitești: Busse für den öffentlichen Verkehr
2023/S 055-162750
Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Achizitie Autobuze Diesel Euro 6
Referenznummer der Bekanntmachung: 13008995_2023_PAAPD1399272
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Contract de furnizare 8 autobuze noi, Diesel Euro 6, dintre care 4 având lungimea de 8 metri, iar restul de 4 având lungimea de 6 metri, conform datelor din caietul de sarcini. Termenul de livrare este de maxim 9 luni de la semnarea contractului pentru toate autobuzele contractate.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Contract de furnizare a 8 autobuze noi, Diesel Euro 6, dintre care 4 având lungimea de 8 metri, iar restul de 4 având lungimea de 6 metri, conform datelor din caietul de sarcini.