II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia
Referenčné číslo: MB03/2022/02
II.1.2)Hlavný kód CPV38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je dodávka laboratórnej infraštruktúry, prístrojov a zariadení pre vedecko výskumné účely vrátane
vykládky a dopravy, v rozsahu podľa technickej špecifikácie definovanej v Prílohe č. 1 Kúpnej zmluvy Špecifikácia s cenovou kalkuláciou.
Cena musí zahŕňať všetky ekonomicky oprávnené náklady vynaložené v súvislosti s plnením predmetu zákazky.
Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v časti B.1 - Opis predmetu zákazky súťažných podkladov a v časti B.2
Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 882 198.34 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: áno
Ponuky možno predkladať na všetky časti
II.2)Opis
II.2.1)Názov:
Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia projekt SmartFarm - bežné laboratórne veci
Časť č.: 1.
II.2.2)Dodatočné kódy CPV38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
II.2.4)Opis obstarávania:
Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia - projekt SmartFarm - digestor
Časť č.: 2.
Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia - projekt SmartFarm - pec
Časť č.: 3.
Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia - projekt SmartFarm - zrecia komora
Časť č.: 4.
Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia - projekt SmartFarm - údiareň
Časť č.: 5.
Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia - projekt IDARPO
Časť č.: 6.
Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia - projekt ECOBREED
Časť č.: 7.
Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia - projekt SUPOKLIP
Časť č.: 8.
Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia - mimoprojektové
Časť č.: 9.
Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia - mimoprojektové - analyzátor plynov
Časť č.: 10.
Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia projekt SmartFarm Alveokonzistograf so softwarom
Časť č.: 11.
Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia projekt SmartFarm - Prenosné prístroje na rastliny
Časť č.: 12.
Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia projekt SUPOKLIP - Ručné prístroje
Časť č.: 13.
Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia projekt SmartFarm - ostatné
Časť č.: 14.
Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia projekt SUPOKLIP - ostatné
Časť č.: 15.
Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia projekt SmartFarm- samostatné
Časť č.: 16.
Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia mimoprojektové - prenosný systém
Časť č.: 17.
Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia projekt SmartFarm - mikroskopy
Časť č.: 18.
Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia mimoprojektové/včelárske
Časť č.: 19.
Laboratórna infraštruktúra, prístroje a zariadenia mimoprojektové/zariadenie na frakcionáciu obilnín na múky
Časť č.: 20.