Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 162829-2023
Tschechien-Prag: Graffiti-Entfernung
2023/S 055-162829
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ochrana majetku na území městské části Praha 2 proti poškození sprejovými nástřiky - graffiti
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90690000 Graffiti-Entfernung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky je především poskytování služeb spojených s odstraňování sprejových nástřiků, aplikace ochranných antigraffiti nátěrů na specifikovaných objektech nacházejících se na území městské části Praha 2.
Dalším předmětem plnění veřejné zakázky je pravidelný monitoring dotčeného území, evidence a vedení programu odstraňování graffiti, včetně uzavírání smluv o účasti v programu jménem zadavatele. Seznam objektů zahrnutých do Antigraffiti programu je v příloze těchto zadávacích podmínek.