Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOSTAWA RÓŻNYCH PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH NR 2
Referenznummer der Bekanntmachung: AS.2910.9.( /ZP/22).2022.BCH/DG
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33600000 Arzneimittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
DOSTAWA RÓŻNYCH PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33600000 Arzneimittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienPreis
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Human Prothrombin Complex
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
DABIGATRAN ETEXILATE, IDARUCIZUMAB
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 29
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 30
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 31
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 32
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 43
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 46
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 50
VALPROIC ACID TABL. O PRZEŁUŻONYM UWALNIANIU
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 52
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 76
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 88
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 90
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 94
roztwór 4% dimetikonu i cyklometikonu 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 98
CLOTRIMAZOLE, PHENYLBUTAZONE
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 99
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 100
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 103
ROZTWÓR DO PRZEMYWANIA RAN ZAWIERAJĄCY OCTENIDYNĘ, HYDROŻEL NA RANY ZAWIERAJĄCY OCTENIDYNĘ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 104
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 105
Antybakteryjny płyn do zaopatrywania cewników
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 110
Kompletna dieta do żywienia dojelitowego,
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 111
Preparat do żywienia pozajelitowego
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 113
Polystyrene sulfonate calcium
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 114
wodny roztwór oksydantów (super-oxidized solution) o działaniu antybakteryjnym,do odkażania i płukania ran ostrych oraz przewlekłych
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 115
Zamknięty system instalacyjny BCG RIVM wlewki dopęcherzowe
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 117
SOL. 5% GLUCOSI CUM NATRII CHLORATI ( 2:1)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 122
Epirubicini hydrochloridum
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 123
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 128
DARUNAVIR; EMTRICITABINE/ TENOFOVIR DISOPROXIL, RITONAVIR
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 129
Płyn substytucyjny oraz dializacyjny stosowany w nerkowej terapii zastepczej;