Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Varer - 162928-2023
Danmark-Aalborg: Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller)
2023/S 055-162928
Bekendtgørelse om indgåede kontrakter
Resultat af udbudsproceduren
Varer
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Indkøb landmålingsudstyr
II.1.2)Hoved-CPV-kode
38000000 Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller)
II.1.4)Kort beskrivelse:
Aalborg Universitet - Institut for Planlægning har behov for at købe landmålingsudstyr.
II.1.6)Oplysninger om delkontrakter
Kontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)
38296000 Instrumenter til landmåling
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet: