Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
KOMPLEXNÉ NAKLADANIE S KOMUNÁLNYMI ODPADMI NA ÚZEMÍ MESTA REVÚCA
Referenznummer der Bekanntmachung: 23-070613_001
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je zabezpečenie poskytovania služieb pri
-nakladaní s komunálnymi odpadmi vrátane jeho vytriedených zložiek, t.j. služieb spojených so zberom, prepravou a
nakladaním s komunálnymi odpadmi za účelom ich zhodnotenia, zneškodnenia,
-prevádzkovanie zberného dvora pre Mesto Revúca,
-zber kuchynského a reštauračného odpadu a zhodnotenie tohoto odpadu v individuálnej bytovej výstavbe a v
komplexnej bytovej výstavbe.
Vyššie popísané služby je potrebné zabezpečiť v súlade s hierarchiou odpadového hospodárstva vyplývajúcej zo zákona
č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len Zákon o
odpadoch) a súvisiacich právnych predpisov.
Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou týchto súťažných podkladov.