Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa artykułów biurowych dla Jednostki Wojskowej Nr 6021.
Referenznummer der Bekanntmachung: 09/2023/PN/Szkol. i KO.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa artykułów biurowych dla Jednostki Wojskowej Nr 6021. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 30190000-7 Różne sprzęty i artykuły biurowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: załączniki nr 1, nr 1.1. do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo – cenową oraz nr 4 tj.: Projektowane postanowienia umowy. ZAMAWIAJĄCY nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie udzielone w częściach. Uzasadnienie braku podziału na części: ze względów organizacyjnych wymagane jest udzielenie zamówienia jednemu wykonawcy. Uzasadnienie wskazania określenie terminu wykonania umowy konkretną datą: realizacja przedmiotu umowy we wskazanym terminie umożliwi zadość uczynienie zobowiązaniom ZAMAWIAJĄCEGO wynikającym z zabezpieczenia szkolenia żołnierzy dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej.