Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 162976-2023
die Slowakei-Poprad: Werkzeugmaschinen für die Metallbearbeitung
2023/S 055-162976
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vybavenie SOŠE Poprad- Kovoobrábacie stroje.
Referenznummer der Bekanntmachung: 03/2023_pp_KS
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
42630000 Werkzeugmaschinen für die Metallbearbeitung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je dodanie kovoobrábacích strojov pre potreby odborného vzdelávania v Strednej odbornej škole elektrotechnickej Matejovce Poprad, ktorá je rozdelená do 4 častí:
Časť 1 Kovoobrábacie stroje
Časť 2 Univerzálny hrotový sústruh
Časť 3 Univerzálna hrotová brúska
Časť 4 Číslicovo riadené kovoobrábacie CNC stroje
Bližší popis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 477 515.90 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmetom obstarávania sú kovoobrábacie stroje pre potreby odborného vzdelávania, bližší popis je uvedený v súťažných podkladoch.
Los-Nr.: 2
42621000 Drehmaschinen
Predmetom obstarávania je dodanie univerzálneho hrotového sústruhu- 4 ks pre potreby odborného vzdelávania SOŠ elektrotechnickej, bližší popis je uvedený v súťažných podkladoch.
Los-Nr.: 3
33136000 Dreh- und Schleifgeräte
Predmetom obstarávania je univerzálna hrotová brúska - 2ks, pre potreby odborného vzdelávania na SOŠ elektrotechnickej Poprad Matejovce, bližší popis v súťažných podkladoch.
Los-Nr.: 4
42621100 CNC-Drehmaschine
Predmetom obstarávania sú CNC číslicovo riadené kovoobrábacie stroje pre potreby odborného vzdelávania, bližší popis je uvedený v súťažných podkladoch.