Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΑΣΑ ΤΗΣ ΠΕ ΚΙΛΚΙΣ ΣΤΗ ΜΕΑ ΣΕΡΡΩΝ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑ (12) ΜΗΝΩΝ, ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΜΗΝΩΝ
Referenznummer der Bekanntmachung: 3/2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90512000 Transport von Haushaltsabfällen
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Η σύμβαση αφορά τη μεταφορά Αστικών Στερεών Απορριμμάτων των Δήμων Κιλκίς και Παιονίας, ήτοι τη μεταφόρτωσή τους από τα απορριμματοφόρα των Δήμων σε οχήματα του Αναδόχου και την μεταφορά τους από τον χώρο του ΧΥΤΑ Κιλκίς στη ΜΕΑ Σερρών.
Σημειώνεται ότι οι αποδεκτές κατηγορίες αποβλήτων για αποδοχή στη ΜΕΑ Σερρών ορίζονται στην με ΑΠ 3323/08.05.2019 Απόφαση Έγκρισης Περιβαλλοντικών Όρων (ΑΔΑ: ΨΓΥΣΟΡ1Υ-3ΜΗ).