Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
dostawa naczyń i sztućców jednorazowego użytku Nr sprawy: MAT/47/IP/2022
Referenznummer der Bekanntmachung: MAT/47/IP/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39222110 Einwegbesteck und -teller
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa naczyń i sztućców jednorazowego użytku wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.