Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa trzech samochodów ratowniczo-gaśniczych
Referenznummer der Bekanntmachung: WT.2370.4.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34144210 Feuerwehrfahrzeuge
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa trzech fabrycznie nowych, samochodów tj.: Część A – dostawa jednego (1) ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Komendy Powiatowej PSP w Ostrowie Wielkopolskim, Część B – dostawa jednego (1) ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Komendy Powiatowej PSP w Rawiczu, Część C - dostawa jednego (1) średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Komendy Miejskiej PSP w Poznaniu. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji poszczególnych części zamówienia zawiera OPZ, tj.: dla części A zamówienia w Załączniku nr 3A do SWZ, dla części B zamówienia w Załączniku nr 3B do SWZ, dla części C zamówienia w Załączniku nr 3C do SWZ