II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil v letu 2017 na podlagi OS 2016-2019.
II.1.2)Glavna koda CPV15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4)Kratek opis:
Sukcesivna dobava konvencionalnih in eko živil za leto 2017 na podlagi OS 2016-2019.
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
II.2.4)Opis javnega naročila: II.2.5)Merila za izbiro ponudbeMerilo kakovosti - Ime: Eko embalaža / Ponder: 2
Merilo kakovosti - Ime: Več eko živil / Ponder: 2
Cena - Ponder: 96
II.2.1)Naslov:
Sadje in zelenjava zamrznjeno
Št. sklopa: 2
II.2.4)Opis javnega naročila:
Sadje in zelenjava zamrznjeno.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 3
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
Merilo kakovosti - Ime: Eko živila / Ponder: 2
Zamrznjeni mlevski izdelki
Št. sklopa: 4
Zamrznjeni mlevski izdelki.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 5
Sveže meso in izdelki iz mesa
Št. sklopa: 6
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
Sveže meso in izdelki iz mesa.
Perutninsko meso in izdelki
Št. sklopa: 7
Perutninsko meso in izdelki.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 8
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 9
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15500000 Mlečni izdelki
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 10
Splošno prehrambeno blago
Št. sklopa: 11
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15800000 Razna živila
Splošno prehrambeno blago.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 12
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15200000 Pripravljene in konzervirane ribe
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 13
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 14
Eko živila – ekološko splošno prehrambeno blago
Št. sklopa: 15
Eko živila – ekološko splošno prehrambeno blago.
Eko živila – eko sadje in eko zelenjava
Št. sklopa: 16
Eko živila – eko sadje in eko zelenjava.