Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 163266-2023
Polen-Stężyca: Feuerwehrfahrzeuge
2023/S 055-163266
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa lekkiego samochodu ratowniczo - gaśniczego
Referenznummer der Bekanntmachung: WG.271.1.5.2023.WC
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34144210 Feuerwehrfahrzeuge
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa lekkiego samochodu ratowniczo - gaśniczego.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa lekkiego samochodu ratowniczo - gaśniczego. Termin wykonania zamówienia wynosi 4 miesiące od daty zawarcia umowy. Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w SWZ.