Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Доставка на нетна електрическа енергия от изпълнител, координатор на стандартна балансираща група, с пълно администриране на информационния поток с ЕСО и поемане на разходите за небаланси
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09310000 Elektriciteit
II.1.4)Korte beschrijving:
1. Предмет на обществената поръчка:
Доставка на нетна електрическа енергия от изпълнител, координатор на стандартна балансираща група, с пълно администриране на информационния поток с ЕСО и поемане на разходите за небаланси. Код съгласно Общия терминологичен речник (CPV): 09310000 - Електрическа енергия
2.Място на доставка на електрическа енергия – гр.Казанлък, ул.“ Старозагорска“ № 16
3. Срокът за изпълнение на договора е за период от 12 месеца и влиза в сила от датата на регистрация на първия график за доставка. Графикът следва да се регистрира в първия месец, в който законно може да се извършва регистрация на график, след излизането на свободния пазар, съгласно Правилата за търговия с електрическа енергия.