Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:Referentienummer: EA-VRZ-2022-04
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34144200 Voertuigen voor de hulpdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Openbare Europese Aanbesteding voor de levering van Watertankwagens ten behoeve van Veiligheidsregio Zeeland.