Предмет на настоящата обособена позиция е:
2. Гаранционна (сервизна) поддръжка на доставената техника по време на гаранционния срок в т.ч.:
3D скенер - 1 брой.
Изпълнението на обособената позиция се осъществява на два етапа, както следва:
2. Гаранционна (сервизна) поддръжка на доставената техника по време на гаранционния срок.
Срокът за доставката на техниката, на мястото на изпълнение е по предложение на участника, като максималният предложен от страна на участниците срок за доставка не може да е повече от 60 (шестдесет) календарни дни, считано от датата на подписване на договора.
Пълната информация относно обхвата, обема и изискванията към изпълнението на обществената поръчка, е подробно описана в Техническата спецификация, приложена към документацията за обществената поръчка!
Гаранцията за изпълнение на договора за обществена поръчка е в размер на 5% (пет на сто) от стойността на договора без вкл. ДДС. Сума в размер на 30% (тридесет на сто) от стойността на Гаранцията за изпълнение, е предназначена за обезпечаване на гаранционното поддържане, предвидено в Договора.
Гаранцията за изпълнение на договора може да се представи под формата на:
- Банкова гаранция – (изготвя се по образец на банката, която я издава, при условие че в гаранцията са вписани условията на Възложителя);
- Парична сума, преведена по сметка на Шуменски университет „Епископ Константин Преславски“: БАНКА: „Кей Би Си Банк България“ ЕАД; IBAN: BG57 RZBB 9155 3120 0505 09; BIC: RZBBBGSF.
- Застраховка, която обезпечава изпълнението чрез покритие на отговорността на изпълнителя.
Участникът сам избира формата на гаранцията за изпълнение на договора.
Условията и сроковете за задържане или освобождаване на гаранцията за изпълнение се уреждат в договора за възлагане на обществена поръчка.