2. Pontkiosztás módszer ismertetése: 1.) értékelési rsz.:ár részempontok (1.1.ajánlati ár-egységárak alapján képzett ár,1.2. "K" tétel árképzés képzett ár, nettó HUF-ban) esetében fordított arányosítás,2.)értékelési rsz.:M.2.1, M.2.2.,M.2.3. alkalmassági követelmény szerinti szakember többlet szakmai tapasztalata esetében egyenes arányosítás.Részletesen a közb.dok-ban.
5. Formai információk a Dok -ban.