Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 2023-00020
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39221000 Kücheneinrichtungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Upphandlingen omfattar inköp av köksutensilier till både storkök samt mindre verksamheter inom Kungsbacka kommun. Produkter som efterfrågas är bland annat tallrikar, bestick, kantiner, köksredskap m.m.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39221100 Küchenbedarf
39221180 Küchenutensilien
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: