Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 163725-2023
Polen-Solec nad Wisłą: Leuchten und Beleuchtungszubehör
2023/S 055-163725
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Modernizacja i rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie Miasta i Gminy Solec nad Wisłą”
Referenznummer der Bekanntmachung: RGKOŚiI.271.5.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest
1) Modernizacja oświetlenia ulicznego poprzez wymianę istniejących lamp sodowych na LED ok 900 szt., wymianę skrzynek, zabezpieczeń i zegarów sterujących oświetleniem ulicznym – 72 szt. wyniesienie punktów sterowania ze stacji transformatorowych – 4 szt.
2) Rozbudowa oświetlenia o dodatkowe odcinki w miejscowościach: Dziurków, Wola Pawłowska, Solec nad Wisłą ul. Radomska ( + 4 lampy solarne), Las Gliniański, Solec nad Wisłą ul. Zamkowa, Solec nad Wisłą ul. Piaski łącznie w ilości 61 szt.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45100000 Baureifmachung
45311200 Elektroinstallationsarbeiten
45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
45000000 Bauarbeiten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
2. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w:
Projekty techniczne przedstawione na mapach związanych z rozbudowa dla każdej z miejscowości oraz Szczegółowa Specyfikacja Techniczna określająca wymagane parametry rozbudowy i wymiany oświetlenia - dokumenty te stanowią załączniki do SWZ (dalej OPZ – Opis Przedmiotu Zamówienia) po zapoznaniu się z dokumentacją projektową i innymi dokumentami jest zobowiązany do ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu