Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bauleistung - 163829-2023
Tschechien-Prag: Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
2023/S 055-163829
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
I/43 Hradec nad Svitavou - Lačnov ZBV 3
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Předmětem zakázky je realizace stavby I/43 Hradec nad Svitavou - Lačnov, která je přeložkou silnice I/43 - obchvatem města vedoucí východně od města Svitavy v úseku od křižovatky silnic I/43 x II/366 u obce Hradec nad Svitavou po křižovatku silnic I/43 x I/35 u části Lačnov města Svitavy v Pardubickém kraji. Rozprostírá se přes území pěti katastrálních území, a to: Hradec nad Svitavou, Čtyřicet Lánů, Svitavy - předměstí, Moravský Lačnov a Opatovec.
Přeložka silnice je navržena jako dvoupruhová, směrově nerozdělená silnice I. třídy v návrhové kategorii S 11,5/70 v délce necelých 9,5 km. Součástí stavby je ÚK se silnicí II/366, MÚK se silnicí III/0436, dvě okružné křižovatky se silnicemi I/34 a I/35, osm silničních mostů, přeložky silnic nižších tříd, přeložky inženýrských sítí a protihlukové stěny.