Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 163840-2020
България-София: Мебелировка за офиса
2020/S 069-163840
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис обзавеждане за нуждите на НАП в 5 обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код
39130000 Мебелировка за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката включва периодична доставка и монтаж на офис обзавеждане съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-7/15.03.2018 г. Доставките ще се извършват по предварителна заявка, направена от определен от възложителя координатор по всеки от договорите, с уточнени количества по единични цени съгласно ценово предложение на избрания за изпълнител в съответната минипроцедура по всяка от обособените позиции.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис обзавеждане за нуждите на ТД на НАП Пловдив
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката включва периодична доставка и монтаж на офис обзавеждане съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-7/15.03.2018 г. Доставките ще се извършват по предварителна заявка, направена от определен от възложителя координатор, с уточнени количества по единични цени съгласно ценово предложение на избрания за изпълнител в мини-процедурата.
Адресите за доставка са, както следва:
— град Пловдив, ул. „Скопие“ № 106,
— град Казанлък (офис Стара Загора) — ул. „Княз Александър Батенберг“ № 4,
— град Стара Загора, ул. „Кенали“ № 1,
— град Хасково (офис Хасково) — пл. „Атлантически“ № 2,
— град Кърджали (офис Кърджали) — ул. „Деспот Слав“ № 1,
— град Пазарджик (офис Пазарджик) — ул. „Асен Златаров“ № 7,
— град Смолян (офис Смолян) — бул. „България“ № 12, етаж V.
В срока на действие на договорa възложителят не е длъжен да усвои цялата му стойност.