Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nakup dveh vozil za gašenje in reševanje
Referenznummer der Bekanntmachung: JN-05/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34144210 Feuerwehrfahrzeuge
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet javnega naročila je nakup dveh vozil za gašenje in reševanje. Izbrani izvajalec bo za naročnika dobavil dve podvozji in na njih izdelal nadgradnjo gasilskega vozila, dobavil in v vozili vgradil opremo, za katero je v tej razpisni dokumentaciji določeno, da jo dobavi ponudnik, ter v vozili vgradil opremo, ki mu jo bo dostavil naročnik (za to opremo pa v nadgradnji vozil izdelal pritrdišča).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34144210 Feuerwehrfahrzeuge
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: