Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil30230000 Computerbezogene Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Welkom op het DAS voor de levering van Tablets voor STOPOZ te Heemstede. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van Tablets en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30230000 Computerbezogene Geräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle Tablets en toebehoren die nodig zijn voor een organisatie als STOPOZ met 2100 leerlingen en 220 medewerkers.