Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 164036-2023
die Niederlande-Amsterdam: IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
2023/S 055-164036
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Broker Factuurverwerking
Referenznummer der Bekanntmachung: CV/2022/523
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De dienstverlening omvat de brokerfunctionaliteit voor het verzenden en ontvangen van orders en facturen tussen UWV en haar leveranciers en afnemers.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Volumes in 2021
Aantal orders via broker: ONBEKEND
Aantal facturen via broker: 302.000
Aantal STAP orders: 240.000
Aantal STAP facturen: 240.000
Aantal orders direct vanuit UWV: ONBEKEND
Aantal uitgaande facturen via e-mail met betaallink: 18.000
Aantal uitgaande facturen via PEPPOL: 1.000
De aard en omvang van de opdracht verandert. UWV verwacht in de toekomst de volgende volumes te verwerken bij de uitvoering van deze opdracht:
Periode 2023 - 2026
Aantal orders (los van STAP orders): 224.000 per jaar
Aantal facturen (los van STAP facturen): 470.000 per jaar
Aantal uitgaande facturen: 19.000 per jaar
Periode 2027 – 2030
Aantal STAP orders: 240.000 per jaar
Aantal STAP facturen: 240.000 per jaar