Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 164177-2023
Bulgarien-Varna: Architekturentwurf
2023/S 055-164177
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
“Изработване на ПУП - ПУР в обхват поземлени имоти с идентификатори: 10135.2553.406, 10135.2553.401 и 10135.2553.405, кв. 46, по плана на 25-ти микрорайон, община Варна, гр. Варна”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71220000 Architekturentwurf
II.1.4)Kurze Beschreibung:
При изпълнение на поръчката следва да се извърши изготвяне на ПУП-ПУР с обхват поземлени имоти 10135.2553.406, 10135.2553.401 и 10135.2553.405, находящи се в кв. 46, по плана на 25-ти м.р. с цел да се осигури връзка между улици „Роза“ и „Синчец“, тангиращи съответно източно и западно квартала, съгласно Техническото задание.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: