Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 164187-2023
Tschechien-Brno: Arzneimittel
2023/S 055-164187
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kontrastní látky [2023-2025]
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33600000 Arzneimittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky léčivých přípravků 3 ATC skupin dle specifikace a za podmínek uvedených v přílohách č. 2 (Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky) a č. 3 (Vzor kupní smlouvy) zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka je rozdělena na celkem 3 části podle jednotlivých ATC skupin dle specifikace v příloze č. 2 zadávací dokumentace.
Požadavky zadavatele jsou pro všechny části veřejné zakázky stanoveny shodně, pokud není v dalších ustanoveních zadávací dokumentace uvedeno jinak.
Dodavatelé jsou oprávněni podat nabídku na jednu část, více částí či všechny části veřejné zakázky.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 5 100 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Neionické rentgenkontrastní látky obsahující 300 mg jodu/ml
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Neionické rentgenkontrastní látky obsahující 320 mg jodu/ml
Los-Nr.: 2
Dodavatelé jsou oprávněni podat nabídku na jednu část, více částí či všechny části veřejné zakázk
Paramagnetická kontrastní látka - 0,5 mmol/ml předplněná injekční stříkačka
Los-Nr.: 3
II.1.5) Předpokládaná celková hodnota - Předpokládaná hodnota dle § 16 odst. 3 ZZVZ (tj. včetně předpokládané hodnoty změn závazků vyhrazených v čl. 2.3. vzoru kupní smlouvy) činí 7.650.000,00 Kč bez DPH.