Paslaugos - 164188-2023
Vokietija, VFR-Frankfurt am Main: Mechaninės inžinerijos planavimo paslaugų teikimas
2023/S 055-164188
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Paslaugos
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Mechaninės inžinerijos planavimo paslaugų teikimas
Nuorodos numeris: PRO-007821
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
71333000 Mechaninės inžinerijos paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Europos Centrinis Bankas šiuo kvietimu teikti paraiškas ieško tinkamų kandidatų, kurie bus pakviesti dalyvauti derybų procedūroje ir pateikti pasiūlymą sutarčiai dėl mechaninės inžinerijos planavimo paslaugų.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
45351000 Mechaninės inžinerijos montavimo darbai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Kaip ECB pagrindinio pastato rytinėje Frankfurto dalyje savininkas bei kitų biurų pastatų Frankfurte nuomininkas ir kiti potencialūs pastatai Reino-Maino srityje, ECB valdo atskirus statybos projektus, kuriuos daugiausia sudaro vykdomas atnaujinimas ir statybos darbai šiose vietose. ECB reikalingos mechaninio planavimo paslaugos, susijusios su visais planavimo ir priežiūros etapais pagal HOAI, įskaitant statybos, atnaujinimo, priežiūros ir statybos darbų vietos priežiūrą.
Statybos darbai bus vykdomi esamoje pastatų bazėje netrikdant ECB pagrindinės veiklos ir gali būti vykdomi ne darbo valandomis (įskaitant nakvynę ir savaitgalius).
Kelios užduotys ir projektai gali būti planuojami ir vykdomi vienu metu.
Mechanikos inžinieriaus planavimo paslaugas taip pat sudaro HOAI § 53 (2):
— ALG1 – Nuotekų, vandens ir dujų sistemos (Abwasser-Wasser- und Gasanlagen);
— ALG2 – Šildymas (Wärmeversorgungsanlagen);
— ALG3 – Ventiliacija, oro kondicionavimas ir šaldymas (Lufttechnische Anlagen);
— ALG8 – Pastatų valdymo sistemos (Gebäudeautomation und Automation von Ingenieurbauwerken).
ECB ketina paskirti ketverių metų trukmės preliminariąją sutartį dėl šių paslaugų su numatyta pradžios data III/3/2022.
Projektas ir darbo kalba bus vokiečių kalba, siekiant atitikti vietos įstatymų nustatytą patvirtinimo procesą ir dirbti su parengtais dokumentais. Kai reikia ataskaitų ar pristatymų ECB vadovybei, tai gali būti anglų kalba. Jei reikės, rangovui padės ECB nekilnojamojo turto skyrius.