Anunț de informare prealabilă
Directiva 2004/18/CE
II.1)Denumirea atribuită contractului de autoritatea contractantă:
Supply of equipment for flood prevention
II.2)Tipul contractului și locul de livrare a produselor sau de prestare a serviciilorProduse
Resita, Piata 1 Decembrie 1918 nr. 1A, Cod postal 320084
Cod NUTS RO422 Caraş-Severin